1 (604) 757-1011
1 (604) 757-2009

Accountant Vancouver

®By Wealth Knight

حسابداری مالیاتی و مدیریت ثروت

تماس با ما
در Wealth Knight، ما در ارائه راهکارهای جامع حسابداری مالیاتی و مدیریت ثروت برای کسب و کارها، افراد با دارایی بالا و صاحبان کسب و کارهای با درآمد بالا در سراسر کانادا و جهان تخصص داریم. هدف ما کمک به مشتریان برای رشد و حفظ دارایی هایشان در حین دستیابی به اهداف مالی بلندمدت آنان است.

تیم حسابداران مالیاتی و مدیران ثروت ما در ارائه راهنمایی های کارشناسی در مالیات تجارتی، سرمایه گذاری، ملکی و درآمد خارجی تخصص دارند و در حل هر چالشی که در روابط با سازمان مالیاتی کانادا (CRA) ممکن است پیش آید، مشاوران قابل اعتمادی هستند.

علاوه بر تخصص ما در زمینه مالیات، ما همچنین در ایجاد استراتژی‌های سرمایه‌گذاری، ثروت و برنامه‌ریزی مالیاتی که برای برآوردن نیازهای منحصربه‌فرد هر مشتری طراحی شده‌اند، سرآمد هستیم. تیم ما متعهد به پیاده سازی و اجرای این طرح ها برای اطمینان از موفقیت آنها و ارائه بالاترین کیفیت راهنمایی و پشتیبانی به مشتریان خود، چه در داخل و چه در سطح بین المللی است.

حسابداری مالیاتی و اظهارنامه ها

ما خدمات حسابداری مالیاتی و تهیه اظهارنامه مالیاتی کامل را به افراد، شرکت ها، املاک و تراست های مقیم و غیر مقیم ارائه می دهیم. ما در زمینه مالیات تجاری، سرمایه گذاری، اجاره، و درآمد خارجی و همچنین کمک به مشتریان در برابر بازبینی، مرور و بازرسی سازمان مالیاتی کانادا (CRA) تخصص داریم. رویکرد ما به صورت پروژه‌ای در زمینه مالیات، شفافیت، حفظ حریم شخصی، دقت، تطابق بهینه و آرامش را تضمین می کند.
مدیران ثروت ما برای رسیدگی به تمام جنبه های زندگی مالی شما مجهز هستند. مدیریت ثروت نه تنها شامل ارقام، بلکه تضمین آینده مالی، وضعیت و آرزوهای شما است. با تخصص در برنامه ریزی املاک و امانت، برنامه ریزی بازنشستگی، برنامه ریزی سرمایه گذاری و برنامه ریزی بیمه، تیم اختصاصی ما آماده است تا به شما در رشد و محافظت از ثروت شما برای شما و نسل های آینده کمک کند.

برنامه‌ریزی مالیاتی

ما خدمات برنامه ریزی مالیاتی داخلی و بین المللی را به افراد با درآمد بالا، تراست ها و شرکت‌ها ارائه می دهیم. رویکرد یکپارچه ما در برنامه ریزی مالی، مدیریت ثروت، سرمایه گذاری و اهداف بلند مدت، همراه با استفاده از استراتژی هایی مانند بازسازی، بازسازی سازمانی، تقسیم درآمد و تغییر محل، به مشتریان ما در زمینه ی به حداقل ممکن رساندن بدهی ‌های مالیاتی در چهارچوب قانون و بدست آوردن موفقیت مالی کمک می کند.
خدمات CFO شخصی ما دسترسی به متخصصان مالی با تجربه ای را ارائه می دهد که برای محافظت و دفاع از منافع شما کار می کنند. CFO های شخصی ما همکاری شما با مشاوران موجود و مشاوران جدید محتمل را ارزیابی می کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها با اهداف شما هماهنگ هستند و برای حفظ بهترین منافع شما کار می کنند. رویکرد جامع ما به مدیریت امور مالی شما درحل مسائل پیچیده مربوط به کسب و کار، شرکا، طلبکاران، خانواده و اشخاص ثالث کمک می کند.

- نظرات مشتریان -

Styled Map Types
©2024 1250042 B.C. LTD. All rights reserved.
diamond
error:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram