1 (604) 757-1011
1 (604) 757-2009

Accountant Vancouver

By Wealth Knight®

Vergi Muhasebeciliği ve Varlık Yönetimi

Bize Ulaşın
Wealth Knight olarak, Kanada genelinde ve uluslararası alanda işletmeler, yüksek net değere sahip bireyler ve yüksek gelirli işletme sahipleri için kapsamlı vergi muhasebesi ve servet yönetimi çözümleri sağlama konusunda uzmanız. Amacımız, müşterilerimizin uzun vadeli finansal hedeflerine ulaşırken servetlerini büyütmelerine ve korumalarına yardımcı olmaktır.

Deneyimli vergi muhasebecileri ve servet yöneticilerinden oluşan ekibimiz, iş, yatırım, emlak ve denizaşırı gelir vergilendirmesi konularında uzman rehberlik sağlamakta ve Kanada Gelir İdaresi (CRA) ile ilişkilerde ortaya çıkabilecek zorlukları ele almakta güvenilir danışmanlardır.

Vergilendirme alanındaki uzmanlığımızın yanı sıra, her bir müşterinin kendine özgü finansal ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilmiş yatırım, servet ve vergi planlama stratejileri oluşturma konusunda da uzmandır. Ekibimiz, bu planların başarısını sağlamak için bu planları uygulamaya ve yürütmeye ve müşterilerimize hem yurt içinde hem de uluslararası alanda en yüksek kalitede rehberlik ve destek sağlamaya kararlıdır.

Vergi Muhasebesi ve Beyannameleri

Yerleşik ve yerleşik olmayan bireylere, şirketlere, mülklere ve tröstlere eksiksiz vergi muhasebesi ve vergi beyannamesi hazırlama hizmetleri sunuyoruz. İş, yatırım, kira ve denizaşırı gelir vergisi konularında uzmanlaşmanın yanı sıra CRA'nın yeniden değerlendirmeleri, incelemeleri ve denetimlerine karşı müşterilere yardımcı oluyoruz. Vergilendirmeye yönelik benzersiz ve proje benzeri yaklaşımımız şeffaflık, gizlilik, doğruluk, optimum uyum ve gönül rahatlığı sağlar.
Servet yöneticilerimiz finansal hayatınızın tüm yönleriyle ilgilenebilecek donanıma sahiptir. Servet yönetimi sadece rakamları değil, aynı zamanda finansal geleceğinizi, statünüzü ve beklentilerinizi güvence altına almayı da içerir. Emlak ve tröst planlaması, emeklilik planlaması, yatırım planlaması ve sigorta planlamasındaki uzmanlığımızla, özel ekibimiz hem sizin hem de gelecek nesiller için servetinizi büyütmenize ve korumanıza yardımcı olmaya hazırdır.

Vergi Planlaması

Yüksek gelirli bireylere, tröstlere ve şirketlere uluslararası ve yerel vergi planlama hizmetleri sunuyoruz. Finansal planlama, servet yönetimi, yatırımlar ve uzun vadeli hedeflere entegre yaklaşımımız ve yeniden yapılandırma, yeniden düzenleme, gelir bölüşümü ve yer değiştirme gibi stratejilerin kullanımı, müşterilerimizin vergi yükümlülüklerini yasal olarak en aza indirmelerine ve finansal başarıya ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.
Kişisel CFO hizmetlerimiz, çıkarlarınızı koruyacak deneyimli finans uzmanlarına erişim sağlar. Kişisel CFO'larımız, mevcut danışmanlarınız ve potansiyel yeni danışmanlarınızla olan mevcut ortaklıklarınızı değerlendirerek bunların hedeflerinizle uyumlu olmasını ve sizin yararınıza çalışmalarını sağlar. Mali durumunuzu yönetmeye yönelik kapsamlı yaklaşımımız, işinizi, ortaklarınızı, alacaklılarınızı, ailenizi ve diğer üçüncü tarafları ilgilendiren karmaşık sorunların çözülmesine yardımcı olur.

- Müşteri Görüşleri -

Styled Map Types
©2024 1250042 B.C. LTD. All rights reserved.
diamond
error:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram