1 (604) 757-1011
1 (604) 757-2009

حسابداران مالیاتی در ونکوور، بریتیش کلمبیا

اهمیت حسابداران مالیاتی باتجربه: اطمینان از رعایت قوانین مالیاتی، به حداکثر رساندن صرفه جویی مالیاتی، کاهش اختلافات با CRA

سیستم مالیاتی کانادا

سیستم مالیاتی کانادا ساکنان را ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد جهانی خود می کند، در حالی که غیر ساکنان از درآمد منبع کانادایی خود مالیات می گیرد. ارائه اظهارنامه مالیاتی در آژانس درآمد کانادا (CRA) برای اکثر ساکنان اجباری است و افراد در کبک نیز باید برای مالیات استانی خود به Revenu Quebec ارسال کنند. این اظهارنامه های مالیاتی معمولاً شامل اطلاعات مربوط به درآمد، کسورات و سایر عواملی است که بر بدهی مالیاتی آنها تأثیر می گذارد. با گزارش دقیق این اطلاعات، افراد می توانند اطمینان حاصل کنند که به تعهدات مالیاتی خود عمل می کنند و از هرگونه اعتبار یا کسور موجود استفاده می کنند.

انتخاب خدمات تهیه اظهارنامه مالیاتی

افراد در موقعیت های مالیاتی ساده می توانند مالیات های خود را خودشان تهیه کنند یا با هزینه اندکی از یک کیوسک مالیاتی فردی تهیه کنند. با این حال، افرادی که می خواهند از فرصت های پس انداز مالیاتی استفاده کنند و از جریمه اجتناب کنند، اغلب خدمات حسابداران مالیاتی با تجربه را ترجیح می دهند. آنها همچنین این خدمات را برای حفظ انطباق با قانون مالیات بر درآمد و اطمینان از صحت، محرمانه بودن، شفافیت و آرامش خاطر انتخاب می کنند.

اهمیت حسابداران مالیاتی با تجربه

افرادی که شرایط مالیاتی پیچیده ای دارند، زمانی که به تهیه کنندگان اظهارنامه مالیاتی بی تجربه اعتماد می کنند یا سعی می کنند اظهارنامه مالیاتی خود را تهیه کنند، بیشتر در معرض خطر مواجه شدن با مشکلات هستند. این خطاها می توانند در طول زمان جمع شوند و تا زمانی که CRA تحقیق یا ممیزی را انجام ندهد، شناسایی نشده و منجر به جریمه ها و پرداخت های سود قابل توجهی می شود.

به همین دلیل کمک گرفتن از حسابداران مالیاتی با تجربه بسیار مهم است. این حسابداران باتجربه می توانند به شما کمک کنند تا از فرصت های پس انداز مالیاتی، اجتناب از جریمه ها، جلوگیری از درگیری با CRA و پیروی از قانون مالیات بر درآمد کمک کنید.

درباره خدمات مالیاتی Wealth Knight

Wealth Knight خدمات مالیاتی جامعی را برای ساکنان کانادا و خارجی با تمرکز بر سرمایه گذاری، اجاره، خارج از کشور و درآمد مالکیت معنوی ارائه می دهد. خدمات ما طیف گسترده ای از تهیه مالیات، از جمله مالیات بر درآمد شخصی، شرکت ها، اعتماد، دارایی، مشارکت و ارث، و بازده نهایی را پوشش می دهد.

علاوه بر خدمات آماده سازی مالیاتی، ما همچنین به موضوعات CRA، از جمله ارزیابی مجدد CRA ، اخطارهای تجدیدنظر، بررسی، ممیزی، درخواست تجدیدنظر حسابرسی، گواهی عدم تعهد مالیاتی ، درخواست تخفیف بهره و جریمه ها کمک می کنیم.

رویکرد پروژه گرا برای انطباق با قوانین مالیاتی

ما یک رویکرد پروژه محور برای رعایت مالیات داریم و به مشتریان خود قبل و بعد از ثبت اظهارنامه آرامش خاطر می دهیم. حسابداران مالیاتی با تجربه و مدیران دارایی ما پیچیدگی های قوانین و مقررات مالیاتی را درک می کنند و متعهد به ارائه راه حل های دقیق و شفاف برای مشتریان خود در سراسر کانادا و بین المللی هستند.

رویکرد پروژه مانند ما برای حسابداری مالیاتی با جلسه ای برای درک موقعیت و انتظارات منحصر به فرد مشتری آغاز می شود. سپس یک نمایه مالیاتی سفارشی ایجاد می کنیم و تا حدی پرونده را به تیم مالیاتی کاملاً بیمه شده و با تجربه خود واگذار می کنیم.

شفافیت و آرامش خاطر

ما تضمین می کنیم که به وضعیت مالیاتی منحصربفرد شما توجهی که شایسته آن است داده می شود. ما در کار خود شفاف هستیم و همیشه مشتریان خود را در جریان قرار می دهیم. قبل از تسلیم اظهارنامه مالیاتی در CRA، همه اظهارنامه های مالیاتی را بررسی می کنیم و جلسه نهایی را با مشتریان خود برای پاسخ به سؤالات برگزار می کنیم. از سوی دیگر، بیمه خطا و سهل انگاری حرفه ای ما با پوشش دادن تمام کارهای انجام شده در Wealth Knight، خطر خطای انسانی را کاهش می دهد.

خدمات ما به ارائه اظهارنامه مالیاتی ختم نمی شود. مشتریانی که اطلاعات درآمد دقیق و کاملی را در اختیار ما قرار می دهند، واجد شرایط دریافت 24 ماه کمک حسابرسی CRA بدون هزینه اضافی هستند. ما به ارائه آرامش خاطر و پشتیبانی در هر مرحله معتقدیم. مشتریان ما با دانستن اینکه Wealth Knight آنها را در مقابل CRA نمایندگی می کند تا به هر گونه سؤال و درخواست اطلاعات اضافی پاسخ دهند، خیالشان راحت است. اگر شرایط آینده نیاز به حمایت یک وکیل مالیاتی داشته باشد، ما همچنین می توانیم به یافتن واجد شرایط ترین نمایندگان قانونی برای دستیابی به بهترین نتیجه برای مشتریان خود کمک کنیم.

شریک مورد اعتماد در امور مالیاتی

ما به عنوان یک شریک قابل اعتماد در کلیه امور مربوط به مالیات، تلاش می کنیم تا پشتیبانی بی نظیری از مشتریان خود ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد پروژه مانند ما و تعیین وقت مشاوره، همین امروز با ما تماس بگیرید.

خدمات برنامه ریزی مالیات بر درآمد

اگر می خواهید مالیات های خود را به طور قانونی و مؤثر به حداقل برسانید، خدمات برنامه ریزی مالیات بر درآمد ما را در نظر بگیرید یا سؤالات متداول ما را در مورد تفاوت بین حسابداری مالیاتی و برنامه ریزی مالیاتی بخوانید.
درخواست اطلاعات بیشتر
©2024 1250042 B.C. LTD. All rights reserved.
homeapartment
error:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram